Smykkestativ vægophængt metal sort, H. 44cm

99,00 DKK

Smykkestativ vægophængt metal sort. / H. 44cm, B. ca. 26cm. / Plads til 30 øreringe og 16 halskæder/armbånd. / 1stk. pr. enhed. / Stort udvalg af diverse stativer, displays, smykkebakker, glaskasse, buster og meget mere.  Bemærk at stativet kan have mindre afvigelser i mål osv. fra billede og beskrivelse.

STORKØB & SPECIALPRODUKTION
Alle bakker, glaskasser & smykkedisplay hvor denne tekst fremgår giver vi 35% rabat på udgangsprisen på køb af over 24 stk. af den samme bakke / glaskasse / smykkedisplay pr. ordre.
Denne rabat bliver behandlet manuelt for hver ordre, så du betaler det fulde beløb, men vi hæver kun beløbet fratrukket rabatten. Denne rabat kan ikke kombineres med andre rabatter som mængderabatter, udsalg osv.
Ved større ordrer over 50 stk. pr. bakke, så skriv til os på post@tomato.eu, så kigger vi på yderligere rabatter afhængig af ordrens str.
Vi laver også specialproduktioner, af bakker og display på bestilling, for at lave specielle designs kræves der en større bestilling.

Vi sælger bakker og smykkedisplay til en lang række af storkunder som smykkebutikker, webshops, smykkecafeer osv.
Besøg også gerne vores store lager i Gentofte med inventar & display til udstilling af smykker.
Vi har altid et kæmpe udvalg af alle slags smykkebakker, ringebakker og glasudstillingskasser til øjeblikkelig levering og selvfølgelig altid til skarpe priser.

Fri fragt ved køb over 499 kr.
Spar 5% ved køb over 750 kr.
Spar 10% ved køb over 1.000 kr.
Spar 15% ved køb over 2.000 kr.
Spar 17,5% ved køb over 5.000 kr.
Spar 20% ved køb over 10.000 kr.
NB Enkelte varer og ydelser er undtaget for rabat
Fremragende ☆☆☆☆☆ Trustpilot
Billig fragt Gratis fragt over 499,-
Hurtig levering 1-2 dage 1-2 dages levering